HAKKIMIZDA

Avukat Safa Onur Şahin 

Avukat Safa Onur ŞAHİN 1991 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra KTO Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2015 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra 6 yıl avukatlık faaliyetine devam etmiş, 2021 yılı sonunda SFM Hukuk & Danışmanlık adı ile kendi ofisini kurmuştur. İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tazminat Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve İdare Hukuku başta olmak üzere müvekkillerine hizmet vermektedir. 

GÖREVİMİZ; 
SFM Hukuk & Danışmanlık olarak Konya ili çevresinde uzman kadromuzla kişi ve kurumların hukuki sorunlarına gizlilik ilkesi çerçevesinde, güncel, yaratıcı ve etkin çözümler üretmektedir. 

AMACIMIZ; 
Kanuni Sultan Süleyman’ın “Devlet, adalet üzerine inşa edilir” anlayışından yola çıkarak devlet idaresinde en önemli ilkenin adalet ilkesi olduğu inancındayız. İnancımız doğrultusunda adaletin etkin bir şekilde tecellisi adına en önemli gayemiz; danışanlarımıza ve müvekkillerimize samimiyet, şeffaflık ve ulaşılabilirlik ilkeleri çerçevesinde en doğru ve verimli hizmeti verebilmektir.